Otázky a odpovědi

Podmínky ochrany osobních údajů

Jaké jsou podmínky ochrany osobních údajů?
Tiskem fotografie nebo zasláním digitální verze fotografie na e-mail při konání akce v konkrétní čas, vyjadřuji ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob svůj souhlas s publikováním fotografií na webových stránkách www.smybox.cz a to minimálně po dobu 5 let od ukončení akce. Přesto, že jsou fotografie v galerii pod heslem, k nim má přístup každý, komu bude sděleno heslo (tedy i mimo okruh hostů akce). Uložení e-mailové adresy slouží pouze k zaslání fotografií (odkazem nebo v příloze) na zadaný email a není pak zařazen do naši databáze pro posílání občasného zpravodaje nebo nabídky našich služeb. Osobní údaje budou zpracovávány výlučně společností Smilebox s.r.o. se sídlem Charkovská 24, Praha 10 a pouze za výše uvedeným účelem. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Tímto prohlašuji, že udělení souhlasu je dobrovolné a jsem si vědom zveřejnění fotografií v online galerii a zpracování zadané e-mailové adresy. Beru na vědomí, že mám právo kdykoliv souhlas se zveřejněním fotografií odvolat, a to nejlépe nahlášením pomocí ikonky koše u každé fotky v online galerii na stránkách www.smybox.cz Případně lze požádat o smazání zasláním požadavku na email ahoj@smybox.cz nebo pro další informace nás kontaktovat na telefonu: +420 776 677 026

Před akcí

Na jaké akce se hodí Smilebox?
Na večírek, firemní oslavu, svatbu nebo konferenci. Prostě kamkoli, kde se chcete bavit a mít na to pěknou vzpomínku.
Na jaké akce se Smybox nehodí?
Na akce, kde musí být klid nebo kde nebudou žádní hosté. Smybox moc v klidu být neumí. Obecně také platí, že si ho užijete spíš večer než třeba ráno u snídaně.
Co je k provozu Smileboxu potřeba?
Stačí 3 x 3 metry podlahové plochy + 2,2 metru do výšky, jedna běžná zásuvka na 230 V a ideálně i Wi-Fi pro posílání fotografií rovnou z večírku (bez Wi-Fi můžeme použít naše LTE modemy).
Kdy vás mohu čekat na akci?
S instalací začínáme 2 hodiny před začátkem focení, ale za malý příplatek můžeme přijet i dříve.
Je instalace rušivá?
Smybox přivezeme na místo v transportních kufrech. Spolu s pozadím a rekvizitami budeme potřebovat několik desítek minut na to dát všechno dohromady. Hluční nejsme.
Jak je to s dopravou?
Doprava je do 50 km kolem Prahy zdarma, dále počítáme 6,50 Kč za kilometr.
Mohu si nechat vyrobit vlastní pozadí a rekvizity?
Určitě, moc rádi vyrobíme něco nového jen pro váš večírek! Snažíme se vždy celý Smybox pěkně sladit s pozadím a tématem akce, i proto si vyrábíme svá látková pozadí a dřevěné ručně kreslené nebo i šité rekvizity. Umíme také sehnat za pár korun pěkné věci z bazarů a nekonečných rekvizitářů.
Jak budou vypadat vytištěné fotky?
Pro Smybox je typický příběh několika fotek propojených s grafikou. Na tisku se mohou objevit tři nebo čtyři fotky, ale i jedna velká. Počet tisků umíme změnit při každém focení, varianty ale musíme mít domluvené předem.
Dostanu na fotku nebo na Smilebox svoji značku?
Logo, název či slogan firmy umíme propagovat mnoha způsoby přímo na místě (třeba jako velkou rekvizitu do ruky). Nejlepší cestou, jak zobrazit vaši značku na fotce, je však přidat ji na tisk fotografie prostřednictvím vodoznaku nebo grafického proužku – tak bude vždy viditelná.
Můžete vybrat pozadí a rekvizity za mě?
Pokud máte přesnou představu, rádi ji s vámi realizujeme. Není však problém vybrat všechny doplňky na vaši party za vás.
Ukážete mi návrh designu?
Než Smybox vyšleme na akci, dáme vám ke schválení vzor tištěné fotky s vizualizací grafiky a pozadí i s lidmi před ním pro reálnější představu.
Je možné zvolit oblečení obsluhy?
Víme, že vzhled je důležitý, a rádi se přizpůsobíme večírku i oblečením. Naši Smileboxeři se umí oháknout slavnostně, slušně i do námořnického. :)
Chci posbírat e-maily lidí na večírku. Jde to?
Po předchozí domluvě umíme e-maily sbírat automaticky přes naši iPad aplikaci a přidáme i potvrzení souhlasu s jejich využitím. Každý, kdo si pak pošle e-mail se svou fotografií, zároveň potvrdí uložení svého e-mailu k dalšímu zpracování.
Chci na facebooku sdílet fotky z večírku. Jde to?
Sdílení na facebook máme propracované do detailu. Buďto si každý může fotky individuálně a hned sdílet na svůj profil, anebo budeme stejně bezprostředně nahrávat fotky na dohodnutou facebookovou stránku. Můžete si zvolit název alba, popisek nebo #hashtag ke každé fotce.
Musí být vše přesně domluvené předem?
Grafika, pozadí a rekvizity určitě. Předem by mělo být domluvené i zaheslování galerie na našem webu nebo její zveřejnění a text e-mailu, ve kterém si hosté budou posílat fotky. Některé věci se řeší až podle situace na místě, například se může domluvit tisk více fotek nebo prodloužení focení.

Na místě

Kdo se o provoz Smyboxu na večírku stará?
Na každé akci vám budou k ruce dva milí Smyboxeři. Přivezou Smybox v domluvený čas a vše na místě důkladně připraví. Před startem vás nechají zkontrolovat vzhled tisku, ukážou, jak stroj funguje, a předvedou i iPad s připraveným textem pro odesílání e-mailů. Po celou dobu akce budou pomáhat Vašim hostům s focením a na konci zase vše zabalí a odvezou. Kontakt na ně získáte už před akcí.
Jak dlouho mohu mít Smilebox na akci?
Záleží jen na vás. Základní legrace se Smileboxem trvá 3 hodiny, ale klidně zvládneme hodin 20 anebo i několik dní. :) Minimální doba jsou 2 hodiny.
Co je třeba ještě domluvit na místě?
Než se naplno rozjede focení, je třeba vědět, jestli bude galerie z večírku veřejná, anebo zaheslovaná. Domluvíme před začátkem akce heslo a to napíšeme do těla e-mailu, který si hosté budou posílat. Obsah zprávy, kterou hosté dostanou, vám Smyboxeři dají zkontrolovat a popřípadě upravit. Můžeme ale také řešit připojení k internetu nebo třeba promítání fotek na projektoru.
Mohu na místě prodloužit dobu focení se Smileboxem?
Budeme rádi, stačí se na místě domluvit se Smileboxery.
Jaké fotky tisknete?
Nejradši tiskneme ve velkém pohlednicovém formátu 13 x 18 cm, tak nejlépe vyniknou vaše příběhy z několika fotografií – pěkně propojené s grafikou. Ale umíme i 10 x 15 cm, to se stačí domluvit dopředu.
Kdy mohu zkontrolovat, jak výsledná fotka vypadá?
Než večírek začne „naostro“, přineseme vám ukázat první vytištěné fotky ve všech variantách tisku. A také si fotku pošlete na e-mail, ať ji máte i v elektronické verzi.
Mohu si prohlížet fotky i na svém telefonu?
Samozřejmě, slouží k tomu naše nová aplikace Smybox, kterou najdete v AppStoru (https://itunes.apple.com/us/app/smybox/id953151356?mt=8), a také pro Android na Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=smybox.smybox).
Je focení na večírku zadarmo?
Ano. V pronájmu Smyboxu je zahrnut i tisk fotek, hosté na večírku už se mohou jen fotit, bavit a tisknout ostošest! Po domluvě umíme i variantu bez tisku anebo s tiskem, který si lidé doplácí.
Z čeho se Smilebox skládá?
Používáme profesionální techniku, ať už se zeptáte na cokoliv – fotopapír, ateliérový blesk, zrcadlovku. Uvnitř Smileboxu jsou metry čistého papíru, ještě více metrů kabelů a elektroniky a také nějaké to tajemství – skrytá naděje na lepší fotky z vašeho večírku.

Po akci

Kdy budou moje fotky v galerii?
Před vytvořením online galerie všechny fotky upravíme a promažeme. Obvyklá doba dodání jsou dva pracovní dny, pošleme vám potom e-mail s přístupy.
Je galerie zaheslovaná, nebo ne?
Na veřejném zpřístupnění galerie budeme domluveni předem. Není ale problém si v administraci heslo nebo nastavení viditelnosti galerie kdykoliv později změnit.
Kdo je admin?
Administrátor neboli admin je správce galerie. Nejčastěji je to osoba, která s námi přítomnost Smyboxu na večírku zařizuje, ale správcovství můžeme po domluvě nastavit i někomu jinému.
Mohu z galerie nějaké fotky smazat?
Ke každé galerii posíláme i přístup do administrace, takže si můžete upravit obsah alba – tedy i smazat fotky, jež nikdo nemá spatřit. :)
Nejsem admin a chci smazat svoji fotku. Co mám dělat?
Zkopírujte URL fotky a zašlete jej odpovědné osobě (adminovi). Admin by se měl vždy ptát všech lidí na večírku, zda chtějí, aby jejich fotky byly v online galerii veřejně, neveřejně nebo vůbec. Pokud admina neznáte, pošlete URL s prosbou přímo k nám do Smyboxu.
Mohu k fotkám napsat popisky?
Ano, popisky může vkládat administrátor galerie.
Mohu si stáhnout fotky v tiskové kvalitě?
Ano, dostanete od nás v plné kvalitě jak jednotlivé fotky, tak po vyžádání i ty z večírku spojené s grafikou.

Nenašli jste odpověď?

Pozvěte Smilebox na váš večírek!

Ceny příznivé, možnosti nekonečné!